Мажуга Інна Валеріївна

Голова методичного об'єднання

Дата народження:4 серпня 1987 року

Освіта:повна вища

В 2009 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, психолого-педагогічний  факультет за спеціальністю - початкове навчання та дошкільне виховання

В 2010 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка, природничий факультет за спеціальністю - управління навчальними закладами.

Спеціальність за дипломомвчитель початкових класів

Категорія вчитель І категорії, старший вчитель

Педагогічний стаж11 років

Проблема над якою працює вчитель:

«Педагогічне спілкування як засіб виховання і навчання молодших школярів»

Касьяненко Світлана Григорівна

Дата народження: 04 лютого 1970 року

Освіта: повна вища

В 1991 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В. Г. Короленка за спеціальністю – педагогіка і мпеціальність за дипломом- вчитель початкових класів

Категорія – спеціаліст IIкатегорії

Педагогічний стаж – 7 років

• Місце роботи – Комунальний заклад "Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) № 36 Полтавської міської ради Полтавської області"

Проблема над якою працює вчитель:

Дидактична гра - активний вид пізнавальної діяльності.

Митько Ірина Володимирівна

• Дата народження: 25 червня 1990 року
  • Освіта: повна вища

В 2012 році закінчила Полтавський  державний педагогічний універстет  ім. В.Г. Короленка, психолого-педагогічний  факультет за спеціальністю “ Початкова освіта. Дошкільна освіта ”

• Спеціальність за дипломом – «Вчитель початкової школи. Вихователь дітей дошкільного віку.
  • Категорія – спеціаліст  ІІ категорії
  • Педагогічний стаж – 7 років
  • Місце роботи – Комунальний заклад "Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) № 36 Полтавської міської ради Полтавської області"

Проблема над якою працює вчитель:

Розвиток творчих здібностей молодших школярів засобами навчально - ігрової діяльності.

Кравченко Вікторія Володимирівна

Дата народження: 08 грудня 1981 року

Освіта: повна вища

В 2001 році закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка  (вчитель початкових класів).

В 2012 році закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка(вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури)

Категорія -спеціаліст, педагогічний стаж- 18 років.

Місце роботи- Комунальний заклад «Полтавський навчально виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №36 Полтавської міської ради Полтавської області»

Проблема над якою працює вчитель:

Розвиток творчих здібностей школярів у процесі навчання.

Овчаренко Тетяна Олексіївна

Дата народження  -  19 серпня 1958 р.

Освіта  -  повна вища

В 1987 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка, психолого-педагогічний факультет за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання. Одержала кваліфікацію і звання учителя початкових класів середньої школи.

В 1981 році закінчила Олександрійське культурно-освітнє училище за спеціальністю культурно-освітня робота. Одержала кваліфікацію – клубний працівник, керівник самодіяльного хорового колективу.

Категорія  -  спеціаліст вищої категорії.

Педагогічний стаж  -  28 років.

Місце роботи  -  Комунальний заклад «Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ – ДНЗ) №36 Полтавської міської ради Полтавської області».

Проблема над якою працює вчитель:

Розвиток творчих здібностей школярів засобами мистецтва.

Пономаренко Тетяна Леонідівна

-Дата народження:10 липня 1982 року

- Освіта: повна вища

- В2018 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка, факультет технологій та дизайну за спеціальністю ,,Трудове навчання та технології,,

- Спеціальність за дипломом : ,,Учитель трудового навчання та технологій. Викладач закладу вищої освіти з трудового навчання та технологій,,

- Категорія: спеціаліст

- Педагогічний стаж - 2 роки

- Місце роботи - Комунальний заклад ,,Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ)36 Полтавської міської ради Полтавської області,,

Проблема над якою працює вчитель:

Розвиток творчих здібностей учнів під час роботи ГПД.