foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

Канікули у нашій школі пройшли цікаво та весело!

Учні   відвідали Краєзнавчий музей,  музей космонавтики та авіації,  музей- садибу В.Г. Короленка, музей “Поле Полтавської битви, а також Галерею мистецтв. Для дітей працювали гуртки  “Юний художник” ( майстерклас з писанкарства), "Джура ", “Основи  веб -дизайну”, “Школа безпеки”.

Учні  5,7 та 8 класів переглянули цікаві мультфілими в кінотеатрі "Multiplex".  З 27  по 31 березня щодня діти мали змогу відвідати цікавий  виховний  тематичний захід.  Одним з таких був  "Первоцвіти- посмішка весни", який  проведений вчителем біології Гуржій О.О.з  метою екологічного виховання дітей.

Під час виховної години учні дізналися, які квіти є провісниками весни, познайомилися із легендами про назви деяких первоцвітів та що потрібно робити, аби зберегти зникаючі рослини. Також учні виготовляли паперові підсніжники в середині з цукеркою. 
Наприкінці заходу кожен присутній отримав пам’ятку про збереження первоцвітів.

 

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved