14 березня в КЗ «Полтавський НВК № 36» пройшов виховний захід  з інформатики для слухачів курсів ПОІППО «Подорож Шаховим королівством», метою якого було узагальнити та систематизувати знання учнів 5 класу з теми «Алгоритми та виконавці».  На уроці, який проводила вчитель інформатики Іванова В.В. діти з задоволенням виконували поставлені завдання, швидко розв’язували задачі. А також дізналися багато цікавого про гру в шахи. Наприкінці  заходу подарували всім присутнім пісні, присвячені інформатиці.