Шановні батьки!
25 січня 2021 року відновлюються заняття для учнів 1-11 класів в очній формі. Просимо Вас дотримуватися правил адаптивного карантину (Постанова МОЗУ від 22.08.2020, №50 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)", сподіваємося, що спільними зусиллями ми зможемо організувати освітній процес гідно, дбаючи про здоров’я один одного, оберігаючи від підступів небезпечної хвороби.
Правила адаптивного карантину
• перед виходом із дому необхідно провести термометрію у дитини та оцінити стан її здоров’я. Дітей з ознаками ГРВІ слід залишити вдома;
• пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини;
• допуск учнів до закладу здійснюватиметься з 8.05 до 8.30 за такою схемою:
ВХІД КЛАС
вхід №1 ( з боку вул. Агітаційна) 1-А,2,4
вхід №2 ( з боку вул. Агітаційна) 5,6,7,8,11
вхід №3 ( з боку вул. І. Шемякіна) 1-Б,3,11
• вхід до приміщення закладу батьків або супроводжуючих осіб ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.
• допуск учнів 5-11 класів до школи буде відбуватися лише за наявності маски , тому подбайте про це заздалегідь;
• для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
• забезпечення питного режиму в школі відбуватиметься з допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції;
• для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.
Щоденно, перед початком занять, учителі будуть проводити опитування дітей про їх самопочуття. У разі виявлення ознак захворювання учні тимчасово будуть ізольовані, про що батьки будуть негайно поінформовані.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, упевненості у власних силах та прагнення до нових знань!

Адміністрація НВК №36

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved