Зимові канікули – радісна пора, яку з нетерпінням чекають дітлахи. Заради урізноманітнення відпочинку та організації змістовного дозвілля школярів педагогічний колектив НВК №36 спланував низку цікавих та пізнавальних заходів під час зимових канікул.

У молодшій школі були проведені: майстер-клас «Виготовлення новорічного вінка», інформаційна хвилинка «Походження Новорічної іграшки», марафон малюнків «Птахи взимку».

У старшій школі пройшли : коло друзів «Мої мрії», заочна подорож «Як козаки Різдво святкували», майстер  клас з орігамі «Виготовлення різдвяної зірки», калейдоскоп  «Дивосвіт різдвяних свят», івент з елементами інтерактиву «Різдвяна мозаїка. Традиції рідного краю» та багато інших заходів.

Нашим вихованцям нудьгувати на канікулах не довелося, їхнє дозвілля було цікавим та розвиваючим.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved