З 25 листопада по 10 грудня в НВК №36 пройшла акція «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» з метою профілактики правопорушень та злочинності, поліпшення рівня правових  знань учнівської молоді, інформування про захист прав людини й основних свобод, положень Конвенції ООН про права дитини та Європейської конвенції з прав людини, подолання правового нігілізму, виховання учнівської молоді в дусі поваги до права. Учні переглянули ролики, фільми, мультфільми, брали участь в тестуваннях, бесідах та прослухали лекції стосовно небезпеки інфікування СНІДом, протидії дитячому жебракуванню, гендерної рівності, запобіганню булінгу та кібербулінгу.  Ці заходи допомогли дітям стати більш обізнаними у своїх правах та свободах та викликали повагу до права.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved