У НВК №36 відбуся місячник правового виховання .

Мета проведення місячника – набуття юними громадянами знань та практичних навичок про свої права, свободи та обов’язки.

У цей період для учнів нашого закладу було проведено ряд заходів спрямованих цій тематиці: «Знай свої права та обов’язки” (1-4кл), «Права дітей» (5кл), «Правові засади користувачів мережі інтернет» (6кл), «Права та відповідальність підлітків» (7-11кл), «Права і свободи людини» (9кл).

Такі заходи дають можливість формувати і розвивати міцні переконання та потребу поводити себе згідно з моральними нормами,  громадянську та соціальну відповідальність.

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved