foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні

Кожного року в Україні прийнято вшановувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті. Згадувати жертв голодомору на офіційному рівні вперше запропонував своїм указом другий президент України Леонід Кучма в листопаді 1998 року. Називалася жалобна дата Днем пам’яті жертв Голодомору. У 2000 році назву було змінено на День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій. Указом третього президента Віктора Ющенка від 21 травня 2007 він став називатися День пам'яті жертв голодоморів.

 

На підставі президентських указів День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада.

У НВК №36 відбулося ряд заходів, присвячених цій даті: хвилина спогадів «Голодний дух», «Вогонь скорботи у серці навіки», перегляд мультфільму про голодомор, "Створення квітки Незабудки" до дня вшанування пам'яті жертв Голодомору (1-4кл), перегляд ролику ««Обміняли на їжу все, крім вишиванки». Історія свідка Голодомору Анастасії Гулей»(5-11кл), бесіда «Пам’ять про Голодомор»(5кл),  "Свічка пам'яті та скорботи за жертвами голодомору"(6кл), “ Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця” (8кл),  захід «Запалимо свічку пам’яті” (9кл), «Пам’ятаємо жертв Голодомору» (7, 11кл).

 

Такі заходи прищеплюють здатність кожній людині на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, виховують патріотів своєї держави.

 

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved