foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"

 

 

 

 

 

 

Ось і пролунав довгоочікуваний 1 дзвоник! Сміливо зробили крок на зустріч новим знанням майбутні бізнесмени, лікарі, спортсмени… Школа радо відчинила свої двері як для першокласників, які долатимуть лише першу сходинку свого шкільного, так і для змужнілих за літо старшокл

асників.

но вбрані, охайні, відремонтовані, класи гостинно зустріли своїх юних господарів. Привітні посмішки класних керівників сповнили серця учнів теплом і впевненістю, перетворили офіційне свято День знань у теплу родинну зустріч.  Ошат

  Особливо запам’ятається цей день несміливій малечі – нашим першокласникам. Вони сьогодні вперше переступили шкільний поріг, але, взявши участь у веселому квесті та побувавши в кожному куточку школи завдяки заочній екскурсії, вже сміливо можуть назвати себе справжніми учнями, достойною заміною старшим школярам.

  Має цей рік і свої особливості: зайти до школи можна було лише в захисних масках та після температурного скринінгу. Таке знайоме, рідне та у коридорах, біля їдальні, на входах учні бачать і нововведення – це спец. обладнання, куточки для дезінфекції рук.

  А класні керівники повсякчас нагадували дотримуватися дистанції та закликали відмовитися від обіймів та дружніх потисків рук. Не змогли зайти до школи і батьки, які турботливо провели дітвору до порогу.

  Таких обмежень доведеться дотримуватися і надалі, але ні батьки, ні учні, ні педагоги не нарікають, адже розуміють, що ці заходи є життєво необхідними для збереження здоров’я як окремо кожного учня, так рибчанської громади вцілому.

  Тож рішуче крокуємо вперед, долаючи будь-які перешкоди, які виникатимуть перед шкільною спільнотою. Успіхів усім!!!

2020 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved