Ось і пролунав довгоочікуваний 1 дзвоник! Сміливо зробили крок на зустріч новим знанням майбутні бізнесмени, лікарі, спортсмени… Школа радо відчинила свої двері як для першокласників, які долатимуть лише першу сходинку свого шкільного, так і для змужнілих за літо старшокл

асників.

но вбрані, охайні, відремонтовані, класи гостинно зустріли своїх юних господарів. Привітні посмішки класних керівників сповнили серця учнів теплом і впевненістю, перетворили офіційне свято День знань у теплу родинну зустріч.  Ошат

Особливо запам’ятається цей день несміливій малечі – нашим першокласникам. Вони сьогодні вперше переступили шкільний поріг, але, взявши участь у веселому квесті та побувавши в кожному куточку школи завдяки заочній екскурсії, вже сміливо можуть назвати себе справжніми учнями, достойною заміною старшим школярам.

Має цей рік і свої особливості: зайти до школи можна було лише в захисних масках та після температурного скринінгу. Таке знайоме, рідне та у коридорах, біля їдальні, на входах учні бачать і нововведення – це спец. обладнання, куточки для дезінфекції рук.

А класні керівники повсякчас нагадували дотримуватися дистанції та закликали відмовитися від обіймів та дружніх потисків рук. Не змогли зайти до школи і батьки, які турботливо провели дітвору до порогу.

Таких обмежень доведеться дотримуватися і надалі, але ні батьки, ні учні, ні педагоги не нарікають, адже розуміють, що ці заходи є життєво необхідними для збереження здоров’я як окремо кожного учня, так рибчанської громади вцілому.

Тож рішуче крокуємо вперед, долаючи будь-які перешкоди, які виникатимуть перед шкільною спільнотою. Успіхів усім!!!