foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ласкаво просимо! Раді вітати Вас на сайті нашого Комунального закладу "Полтавський НВК №36 Полтавської міської ради Полтавської області", який розташований в мальовничому куточку Київського району міста Полтави за адресою:36042, М.Полтава, вул.Агітаційна,2. тел.56-68-40 (e-mail: school36poltava@meta.ua)

НВК № 36

Комунальний заклад"Полтавський НВК №36"Здоров’я- це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя.

З цією метою 7 квітня у навчальному закладі КЗ «Полтавський НВК №36» для  учнів 1-х класів було проведено ряд цікавих заходів.

Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. В цей день учні взяли участь у загальношкільному проєкті  «День здоров’я». Для дітей  було проведено урок здоров’я.  Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини. Протягом дня проходили спортивні змагання з різних видів спорту, естафети, спортивні конкурси.

      

 Весняні канікули – це чудова можливість отримати великий заряд енергії, відчути насолоду від нових емоцій та вражень, поспілкуватися з друзями, зарядитись позитивним настроєм . Проте життя вносить свої корективи. З метою недопущення розповсюдження короновіросної  інфекції всі заплановані заходи були організовані он-лайн. Весело і з користю провели свій час учні молодших класів: проводили цікаві  досліди з водою  (гра - практикум “ Я досліджую світ ”), знайомилися з життям птахів  ( хвилинка – цікавинка " Птахи,що приносять на крилах весну"), вчилися бути толерантними (гра -тренінг "Знай свої  права, дитино!"), працювали з різними техніками паперопластики (майстер-клас "Талановиті  пальчики: першоцвіти мого краю") та  розважалися ( руханка «Роби як ми , роби з нами , роби краще нас!»). Учні 5- 11 класів долучилися до культурно-мистецьких заходів : .” Етнографічна забава “Зустрічаємо весну”,      “ Івент з елементами інтерактиву “А вже весна, а вже красна. Традиції рідного краю”, майстер клас “ Весняні первоцвіти ”, практикум “ Створення STEMкарток "Професія моєї мрії". Цікавими та інформативними були заняття гуртків “Джура”, “ Природа рідного краю”, “Школа безпеки.”, “Співаночки”,“Художня кераміка”.

        Сподіваємось, цікаві канікули стануть запорукою успішного навчання!

Ларіна В.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

27 березня  -  Міжнародний день театру. Щоб цікаво відзначити цю подію, учні 6 класу взяли участь в ігровій програмі "Юні театрознавці". 25 березня під час дистанційного заняття в ZOOM школярі змагалися в ерудиції, спостережливості та акторській майстерності. Подорожували стежками театральної Полтави. За результатами вікторини переможцями стали: 1 місце -Стадник Д. (12 балів) та Классен Олександр ( 10 балів), ІІ місце - Классен Олексій  (6 балів), ІІІ місце Дмітрієва Софія  (5 балів), Чамара Яна ( 5 балів). Вітаємо юних поціновувачів театру.

Лучна С.А.

Щороку в Україні відзначають , які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. З нагоди цих дат у НВК № 36 відбулося багато заходів: читання, виставка книжок, вечорниці . Це дало змогу осягнути  Світлу постать Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини, що мала і матиме величезний вплив, викликала і викликатиме щире захоплення в усі часи.

Вибір майбутньої професії – невід’ємний етап в житті кожного випускника школи. Багатьом дітям важко зробити цей крок, не легко визначитися в майбутньому. Метою тижня профорієнтації в нашїй школі стало розширення профорієнтаційних знань учнів. Це дало змогу ширше поглянути на професії, та зрозуміти де можна здобути ту чи іншу спеціалізацію.

Задорожня І.В.

Під час проведення тижня профорієнтації в нашій школі відбулася виставка дитячих робіт. На ній було представлено вироби наших вихованців різного віку та на різну тематику. Від виставки діти отримали багато позитивних емоцій, зацікавлення в різних видах мистецтва та поклик до реалізації нових досягнень в майстерності.

Задорожня І.В.


 6 березня відбувся Харківський дистанційний відбірковий турнір FIRST LEGO League Challenge.

12 команд представили свої дослідження, змагання роботів та інноваційні рішення.

Збірна нашої школи Monsters здобула перемогу в номінації «Інноваційний проект» та увійшла в п’ятірку команд, яких відібрали для участі у Київському фестивалі.

Бажаємо всім командам успіху, а нашим Monsters творчих рішень і натхнення  у подальшій підготовці!

Іванова В.В.

  8 Березня – свято жінок, весни, любові. Скільки приємних слів, щирих побажань, привітних усмішок отримали жінки та дівчатка нашої школи в цей день. Справжній святковий настрій, відчуття настання весни, пахощі квітів  панували в стінах нашого НВК. Такі приємні моменти зігрівають душу, наповнюють серце теплом та любов’ю на довгий час.

Задорожня І.В.

 

  З 15 лютого по 26 лютого в КЗ «Полтавський НВК № 36» пройшла декада предметів та днів педагогічної майстерності вчителів МО природничо-математичних дисциплін. Діти брали участь у конкурсі тематичних газет. Учні 8 класу виступили на конференції «Атомна енергетика України. Екологічні проблеми ядерної енергетики», яку організував Сидоренко В. Г. Разом з учителем школярі проводили експерименти з електричним струмом, створювали модель електричного пристрою.

Подробнее: Декада предметів та днів педагогічної майстерності  вчителів мо природничо-математичних дисциплін

2021 Copyright Полтавський НВК №36 Rights Reserved